Dzień Mamy i Taty

Dnia 27.05.2024r w grupie Krasnoludki odbyło się spotkanie z okazji dnia Mamy i Taty. Po krótkim występie artystycznym dzieci wraz z rodzicami zabrały się do pracy i stworzyły piękne upominki dla rodziców.

Czytaj więcej!

Dzień Pszczół

Dnia 20 maja w grupie Krasnoludki obchodziliśmy "Dzień Pszczół".
Dzieci aktywnie włączyły się w działania, których celem było budzenie świadomości na temat pożyteczności pszczół oraz pomoc w ich przetrwaniu.

Czytaj więcej!

Dzień Ziemi

Dnia 22.04.2024r. obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Ziemi. Dzieci dowiedziały się co jest dla naszej planety dobre i jak ją chronić. Wzięły również udział w wielu zabawach utrwalających zdobyte informacje. Na koniec wykonały pracę plastyczną, wyszło pięknie!

Czytaj więcej!

Warsztaty matematyczne

Warsztaty z cyklu "Na bank się uda z matematyką stworzymy cuda"

Dnia 16.04.2024 odbyły się warsztaty w ramach grantu matematycznego "Rosnę z matematyką" w grupie Krasnoludki.
Tematyka warsztatów: "Ważymy, gotujemy ale przede wszystkim smakujemy".
Dzieci poznały różnego typu wagi (szalkową, elektryczną) zapoznały się z ich obsługą. Następnie sporządziły ciasto ważąc odpowiednie składniki. Na koniec rozwałkowały ciasto i wycięły różne formy ciasteczek maślanych, które zostały upieczone i zjedzone.

Czytaj więcej!

Wycieczka do Kinoteatru Adria

Dnia 8.04.2024r grupa Krasnoludki wybrała się na swoją pierwszą wycieczkę autokarową do Kinoteatru Adria na spektakl pt. "Czerwony Kapturek". Dzieciom bardzo podobał się spektakl. Wróciły do przedszkola bardzo zadowolone!

Czytaj więcej!

21 marca - powitanie wiosny

Dnia 21 marca grupa Krasnoludki przywitała rozpoczynającą się tego dnia porę roku - wiosnę. Dzieci utrwaliły jej zwiastuny, obejrzały wiosenne kwiatki i gałązki. Wzięły również udział w różnych wiosennych zabawach. Ale było kolorowo!

Czytaj więcej!

W marcu jak w garncu

Czytaj więcej!

Dzień Kota

Czytaj więcej!

Realizujemy projekt "Przygody Fenka-wszyscy jesteśmy tacy sami"

Czytaj więcej!

Wizyta mamy Nikoli

Dnia 15 lutego odwiedziła nas mama Nikoli razem ze swoimi pieskami - husky. Dla dzieci była to niesamowita przygoda, dowiedziały się dużo na temat funkcjonowania tych zwierząt oraz miały okazję je pogłaskać! Bardzo dziękujemy za odwiedziny!

Czytaj więcej!