Wyścigi w rzędach

Czytaj więcej!

Dzięcioły na wycieczce Kraina Dolnej Wisły

Czytaj więcej!

Dzięcioły na zajęciach bibliotecznych

9 maja2023 r. ponownie odwiedziliśmy bibliotekę miejską. Dzieci uczestniczyły w zajęciach bibliotecznych- wysłuchały książki pt. "Książki nie mają skrzydeł" oraz wykonały zadanie plastyczne. Wycieczka do biblioteki była również okazją do wypożyczenia książek do czytania podczas poobiedniej relaksacji w przedszkolu.

Czytaj więcej!

Dzięcioły na koncercie muzycznym

20 kwietnia 2023 r. wybraliśmy się do MDK nr 5 na koncert pt "Rodzina Tralalińskich" . Dzieci poznały pana Tralalińskiego i jego wesołą rodzinę, wysłuchały piosenek, pieśni i arii, solo i w duetach.

Czytaj więcej!

Dzięcioły w Bibliotece

18 kwietnia 2023 r. odwiedziliśmy bibliotekę miejską. Przedszkolaki dowiedziały się co to za miejsce, jak nazywa się osoba, która tu pracuje, jak można stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy korzystać z księgozbioru.

Czytaj więcej!

Dzień Wody u Dzięciołów

W dniu 22 marca obchodziliśmy w naszej sali Światowy Dzień Wody. Dzieci odkrywały tajemnice wody i poznały jej duże znaczenie dla życia ludzi, zwierząt i roślin.

Czytaj więcej!

Urodzinki u Dzięciołów

Czytaj więcej!

Wiosna u Dzięciołów

Pod koniec marca dzieci z grupy "Dzięcioły" wybrały się na spacer w okolicę przedszkola poszukując oznak wiosny. Zaobserwowane oznaki wiosny zaznaczaliśmy na specjalnie przygotowanej liście. Tuż po wyjściu z przedszkola spotkaliśmy jeża. Następnie chcąc wprowadzić odrobinę wiosennego klimatu w naszej sali zabraliśmy się za wspólne sianie i sadzenie.

Czytaj więcej!

Dzięcioły na warsztatach czekoladowych

Czytaj więcej!

Zajęcia z Logopedą

Czytaj więcej!