Tydzień dla Ziemi u Leśnych Duszków

W dniach 24-28 kwietnia 2023 roku uczyły się segregować śmieci, tworzyły "Kodeks Przyjaciół Ziemi".
Dnia 24 kwietnia 2023 roku grupa "Leśne Duszki" świętowała "Dzień Ziemi". Oprócz przygotowanych zabaw w sali dzieci podziwiały kwitnące rośliny na wiosennym spacerze. Spotkały również jeża, który wywołał duże zainteresowanie. "Leśne Duszki" celebrowały to święto przez cały tydzień.
W ramach projektu "Ale zielnik" posadziły kwiaty-aksamitki, utrwalając sobie jak należy dbać o rośliny.

Czytaj więcej!

Kolorowe warkoczyki

Dnia 21 kwietnia 2023 r. gościliśmy w naszej grupie mamę Julki. Pani Marta mimo, że z zawodu nie jest fryzjerem zaplatała dziewczynkom kolorowe warkoczyki. Dla całej grupy przygotowała zabawy sportowe. "Leśne Duszki" tego dnia mogły również wcielić się w fryzjera - rysowały lub wycinały wzory po śladzie.

Czytaj więcej!

Wielkanocne Pisanki Leśnych Duszków

Pozostając w świątecznym nastroju "Leśne Duszki" 11 kwietnia wykonały kolorowe pisanki. Zadowolone ze swoich dzieł postanowiły zapozować do zdjęć ze swoimi pracami.

Czytaj więcej!

Leśne Duszki na wiosennym koncercie

"Leśne Duszki" 10 marca wybrały się na koncert do MDK-u. Tematem przewodnim była nadchodząca wiosna. Przedszkolaki zapoznały się z wyglądem i dźwiękiem instrumentów. Największą atrakcją było wspólne granie i tańczenie na scenie. Dzieci na koniec nagrodziły artystów brawami.

Czytaj więcej!

Urodzinki u Leśnych Duszków

Czytaj więcej!

Leśne Duszki

Czytaj więcej!