FESTYN RODZINNY

Dnia 31 maja 2023 r. w godzinach 14:30 - 16:30 odbył się FESTYN RODZINNY

Czytaj więcej!

XXII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

5 czerwca 2023 r. odbyło się spotkanie pod hasłem Cała Polska Czyta Dzieciom

Czytaj więcej!

Cyrk Adonis

Dnia 22 maja 2023 r. odwiedził nasze przedszkole Cyrk Adonis. Zobaczcie samo co się u nas działo....

Czytaj więcej!

Polska mój kraj

Dnia 28 kwietnia 2023r. odbyło się spotkanie połączone z zabawami pod hasłem "Polska mój kraj"

Czytaj więcej!

Bezpieczny przejazd

Dnia 14.04.2023 r. odbyło się spotkanie w ramach akcji Bezpieczny przejazd z p. kolejarzem, który przeprowadził z nami lekcję bezpieczeństwa! Dowiedzieliśmy się, jak należy bezpiecznie zachowywać się w bliskiej okolicy torów kolejowych, a także sprawdziliśmy swoją wiedzę o przestrzeganiu zasad na przejazdach kolejowo-drogowych. Udało nam się zdobyć kilka ciekawych nagród.

Czytaj więcej!

Zając w przedszkolu

Dnia 3.04.2023 r. odbyło się przedstawienie teatralne grupy "Magmowcy" pod tytułem "Pisklę poznaje wieś". Była super zabawa, część z nas była nawet aktorami, zobaczcie sami...
Przybył do nas również zając, a w naszych salach czekały na nas niespodzianki.

Czytaj więcej!

Dzień Teatru

Dnia 27 marca 2023 t. z okazji Dnia Teatru odbyło się przedstawienie teatralne "Zosia i tajemniczy kwiat" w wykonaniu Teatru Bajecznego.

Czytaj więcej!

TYDZIEŃ MÓZGU - DZIEŃ MATEMATYKI

14.03.2023 r. odbyły się dla dzieci z naszego przedszkola zabawy pod hasłem "Matematyka łączy" w ramach Światowego Tygodnia Mózgu. Naszą myślą przewodnią w tym dniu był fragment piosenki Śpiewających Brzdąców "Pięć zmysłów mam i wszystkie znam"!

Czytaj więcej!

Walentynki

14 luty 2023 4. był prawdziwym czerwono - różowo - białym dniem przyjaźni i miłości. Dzieci wzięły udział w zabawach integracyjnych i zespołowych prowadzone przez p. Monikę i p. Karinę. Nie zabrakło oczywiście poczty walentynkowej od przyjaciół!

Czytaj więcej!

Spotkanie z Policją

Dnia 1.02.2023 r. o godz. 10.00 odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie z Policją. Przedszkolaki utrwaliły zasady bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. Zapoznały się z pracą Policjantów. Miały możliwość przymierzenia stroju policjanta, a także wcielić się rolę kierowcy pojazdu. Była super zabawa!

Czytaj więcej!